Skip to main content

Magiczny portret Twojego psa!

Każda z nas kocha swoje pociechy i my, psie mamy, widzimy całe ich piękno w każdej sekundzie i w każdym ubrudzonym błotem uśmiechu. Niech i inni zobaczą to, co my! Z ogromną przyjemnością zadbam o to, aby również Twój Przyjaciel mógł cieszyć się niepowtarzalną pamiątką, która jeszcze nie raz przywoła uśmiech na Twojej twarzy i wzruszy Cię do łez.

Namaluję Twoją psinę na specjalne zamówienie! W końcu każda księżniczka i każdy książę zasługuje na swoją podobiznę w najwystawniejszym miejscu na dworze.

Rezerwuję termin już dziś!
Shih tzu, portret psa na zamówienie
Maltańczyk, portret psa na zamówienie

Zobacz przemianę Marjana 🤩

Zadbam o to, abyś miała portret swojego przyjaciela, który pokazuje cały jego urok i podkreśla miłość, którą do niego czujesz.

W końcu nie bez powodu nazywamy psa “najlepszym przyjacielem człowieka” – kiedy prosisz go o łapę, on wraz z nią podaje Ci swoje serducho pełne miłości, radosny uśmiech  i swoją dozgonną wierność! 

Zamów magiczny portret

✨ Jak powstają magiczne obrazy? ✨

W każdy z portretów, oprócz całego mojego serducha i zaangażowania, wkładam też swoje 17-letnie doświadczenie w malowaniu akwarelą. Portret psa tworzony jest na zamówienie na podstawie zdjęcia. Jeżeli masz kilka zdjęć, w których na jednym jest najlepszy uśmiech pieska, a na innym reszta ciała – mogę je połączyć w spójną kompozycję.

Każdy portret psa malowany jest w technice akwareli na papierze profesjonalnymi farbami marki QoR, dzięki czemu będzie trwałą na lata pamiątką!

Każda psina ma u cioci prawdziwą kąpiel w złocie! Przy użyciu szlagmetalu lub srebrnego aluminium, dodaję pracy prawdziwego błysku, na który zasługuje każdy piesek.

Na koniec dodaję jeszcze do portretu pieska brokat i błyszczące gwiazdki, które pięknie się mienią i dodają słodyczy.

Chciałabyś dowiedzieć się czegoś więcej?

Jak zamówić portret swojego psa?

Należy wypełnić formularz zamówienia, znajdziesz go w górnym menu. W mailu zwrotnym podam szczegółowe informacje dotyczące dalszej współpracy.

Jaki jest czas malowania obrazu?

Na wykonanie obrazu trzeba troszkę poczekać, od miesiąca do 3, ale jeśli chcesz sprawić prezent swojemu maleństwu na jego urodziny - napisz proszę datę i postaram się wykonać taką pracę jak najszybciej!

Czy mogę zarezerwować sobie konkretny termin?

Oczywiście, jednak ilość zarezerwowanych terminów jest ograniczona, jak w przypadku np. obrazów wysyłanych na gwiazdkę. Gwarancją zarezerwowania terminu jest wysłanie zadatku w wysokości 40%.

Jaki jest koszt wysyłki?

Aktualnie wysyłka kurierem DPD/Pocztą Polską na terenie Polski kosztuje 10zł.
Za granicę - zgodnie z cennikiem poczty polskiej, cenę wyliczę w mailu zwrotnym.

Czy można namalować portret psa na podstawie kilku różnych zdjęć?

Jak najbardziej! Wyczaruję idealną pozę, domaluję brakującą część ciała, podkreślę kolor sierści/włosków i zatuszuję zacieki przy pyszczku. Od tego jest właśnie sztuka!

A jeśli praca mi się nie spodoba?

Zawsze wysyłam zdjęcia w trakcie malowania aby można było nanosić ewentualne poprawki. Moim mottem jest "ma być pięknie albo wcale", więc jeśli finalny efekt po poprawkach Cię nie zachwyci - zacznę pracę od nowa z innego zdjęcia lub zwrócę Ci pieniądze.